Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünler100G SFP

Dubleks LC Konnektör 100G SFP, Taşınabilir ZR10 80km 100G CFP Alıcı-Verici

SFP modülünün kalitesi çok iyi. Umarım işiniz daha iyi olur.

—— John

Ben sohbet şimdi

Dubleks LC Konnektör 100G SFP, Taşınabilir ZR10 80km 100G CFP Alıcı-Verici

Çin Dubleks LC Konnektör 100G SFP, Taşınabilir ZR10 80km 100G CFP Alıcı-Verici Tedarikçi
Dubleks LC Konnektör 100G SFP, Taşınabilir ZR10 80km 100G CFP Alıcı-Verici Tedarikçi

Büyük resim :  Dubleks LC Konnektör 100G SFP, Taşınabilir ZR10 80km 100G CFP Alıcı-Verici

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: OLKOPTO
Sertifika: CE / ISO / RoHS
Model numarası: ODM OEM

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: 10 ad/plastik tepsi, 1 adet/perakende satmak kutu
Teslim süresi: 1-3 iş günü sonra PO içinde Onaylandı
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: 10000PCS/ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Adı: 100G CFP Alıcı-Verici veri hızı: 100 GB / sn
Uygulama: FTTH FTTB FTTX Ağı Koşul: Yeni
Renk: Simli beyaz Güç kaynağı: 3.3V

Dubleks LC Konnektör 100G SFP, Taşınabilir ZR10 80km 100G CFP Alıcı-Verici

Açıklama

SFP alıcı-vericimiz CISCO Uyumlu optik alıcı-verici modülüdür. SFP alıcı-verici modüllerimiz Uyumlu ailede SFP BiDi SFP SFP + XFP X2 CWDM bulunur. Tüm ürünler MSA. ile uyumludur. Hızlı Ethernet, Gigabit Ethernet, SDH / STM ve Fiber Kanal ağ sistemi için uygundur.

Ürün Özellikleri

• 103.1Gbps - 112Gbps bit hızlarını destekler

• Çift taraflı LC konektörü

• Çalışırken Takılabilir

• 10x10Gb / s DWDM verici ve pin alıcısı

• 10x10G MLD elektrik arayüzü

• 80km SMF bağlantısı için geçerlidir

• Düşük güç tüketimi, <18W

• Dijital Diyagnostik Monitör Arabirimi

• MDIO İletişim Arayüzü

Uygulamalar

• 100GBASE-ZR10 100G Ethernet

• Diğer Optik Bağlantı

Sipariş Bilgileri

Parça Numarası

Açıklama

OLCCXXTXL-CD80

100G CFP ZR10 80Km 0 ~ 70 ℃

Hakkımızda

Shenzhen OlinkPhotonics Inc, Ltd 2011 yılında kurulan, optik alıcı-verici profesyonel bir üreticisidir. Optik iletişimde müşterinin ihtiyacını karşılamak için optik alıcı-vericilerin tasarımına, geliştirilmesine, üretilmesine ve dağıtılmasına adanmıştır. ve CWDM, DWDM çözümleri, çeşitli protokolleri desteklemek ve Fiber Kanal, Ethernet, SONET / SDH, FTTx, Veri Merkezi vb üzerinde farklı gereksinimlerle karşılamak için. Ve tüm ürün kalitesi güçlü Ar-Ge yeteneğimiz, titiz kalite kontrol prosedürümüz ve zengin üretimimizle desteklenmektedir. deneyim. Bizim modülleri Çin iç pazar ihraç, asya, güneydoğu Asya, avrupa ve Amerikan pazarı vb.

İletişim bilgileri
Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd
Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)