Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünler40G QSFP +

Çalışırken Takılabilir 40G QSFP + Modülü, 40Gb QSFP + Optik Alıcı-Verici 850nm 100m 300m

SFP modülünün kalitesi çok iyi. Umarım işiniz daha iyi olur.

—— John

Ben sohbet şimdi

Çalışırken Takılabilir 40G QSFP + Modülü, 40Gb QSFP + Optik Alıcı-Verici 850nm 100m 300m

Çin Çalışırken Takılabilir 40G QSFP + Modülü, 40Gb QSFP + Optik Alıcı-Verici 850nm 100m 300m Tedarikçi

Büyük resim :  Çalışırken Takılabilir 40G QSFP + Modülü, 40Gb QSFP + Optik Alıcı-Verici 850nm 100m 300m

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: OLKOPTO
Sertifika: CE / ISO / RoHS
Model numarası: ODM OEM

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: 10 ad/plastik tepsi, 1 adet/perakende satmak kutu
Teslim süresi: 1-3 iş günü sonra PO içinde Onaylandı
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: 10000PCS/ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Dalga boyu: 850nm mesafe: 100 metre 300 metre
veri hızı: 40G bağlayıcı: LC
Sertifika: ISO9001,RoHS,CE Ürün adı: 40G QSFP + Modülü

Çalışırken Takılabilir 40G QSFP + Modülü, 40Gb QSFP + Optik Alıcı-Verici 850nm 100m 300m

Açıklama

SFP alıcı-verici modüllerimiz Uyumlu ailede SFP BiDi SFP SFP + XFP X2 CWDM bulunur. Tüm ürünler MSA. ile uyumludur. Hızlı Ethernet, Gigabit Ethernet sistemi için uygundurlar.

Ürün Özellikleri

• Kanal başına 1.06 ila 10.5Gb / s bit hızlarını destekler

• Dört Kanallı, 1x12 MPO priz

Çalışırken takılabilen QSFP + form faktörü

• VCSEL 850nm dizi teknolojisi

• OM3 MMF'de 100m ve 300m, OM4 MMF'de 150m ve 400m için geçerlidir.

• Dahili dijital teşhis fonksiyonları

• Düşük güç tüketimi, <1.5W

• Beklenmedik XLPPI elektrik arayüzü

• Çalışma kasası sıcaklığı: -5 ° C ila 80 ° C

Uygulamalar

• 40GBASE-SR4 40G Ethernet

• Datacom / Telekom anahtar ve yönlendirici bağlantıları

• Veri Toplama ve Arka Panel Uygulamaları

• Özel Protokol ve Yoğunluk Uygulamaları

• 4CH SDR, DDR ve QDR'de sonsuz iletim

• Diğer optik bağlantılar

Sipariş Bilgileri

Parça Numarası

Açıklama

OLSQ854XM-CDS1

QSFP +, 40Gb / s, 850nm, 100m, 0 ~ 70 ℃ MPO

OLSQ854XM-CDS3

QSFP +, 40Gb / s, 850nm, 300m, 0 ~ 70 ℃ MPO

Hakkımızda

Shenzhen OlinkPhotonics Inc, Ltd 2011 yılında kurulan, optik alıcı-verici profesyonel bir üreticisidir. Optik iletişimde müşterinin ihtiyacını karşılamak için optik alıcı-vericilerin tasarımına, geliştirilmesine, üretilmesine ve dağıtılmasına adanmıştır. ve CWDM, DWDM çözümleri, çeşitli protokolleri desteklemek ve Fiber Kanal, Ethernet, SONET / SDH, FTTx, Veri Merkezi vb üzerinde farklı gereksinimlerle karşılamak için. Ve tüm ürün kalitesi güçlü Ar-Ge yeteneğimiz, titiz kalite kontrol prosedürümüz ve zengin üretimimizle desteklenmektedir. deneyim. Bizim modülleri Çin iç pazar ihraç, asya, güneydoğu Asya, avrupa ve Amerikan pazarı vb.

“Önce Kalite, Hizmet Odaklı, Gerçekçi ve Yenilikçi, Sürekli İyileştirme” konseptiyle Olink, siz değerli müşterilerimize en uygun maliyetli ürün ve hizmeti ve bazı özelleştirilmiş ürünleri sunmak için ürün tasarım çözümü geliştirmeye ve optimize etmeye devam ediyor.

İletişim bilgileri
Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd
Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)