Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünler40G QSFP +

Hafif 10km 40G QSFP + Alıcı-Verici Henüz Tanımlanmamış XLPPI Elektrik Arabirimi

SFP modülünün kalitesi çok iyi. Umarım işiniz daha iyi olur.

—— John

Ben sohbet şimdi

Hafif 10km 40G QSFP + Alıcı-Verici Henüz Tanımlanmamış XLPPI Elektrik Arabirimi

Çin Hafif 10km 40G QSFP + Alıcı-Verici Henüz Tanımlanmamış XLPPI Elektrik Arabirimi Tedarikçi
Hafif 10km 40G QSFP + Alıcı-Verici Henüz Tanımlanmamış XLPPI Elektrik Arabirimi Tedarikçi

Büyük resim :  Hafif 10km 40G QSFP + Alıcı-Verici Henüz Tanımlanmamış XLPPI Elektrik Arabirimi

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: OLKOPTO
Sertifika: CE / ISO / RoHS
Model numarası: ODM OEM

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: 10 ad/plastik tepsi, 1 adet/perakende satmak kutu
Teslim süresi: 1-3 iş günü sonra PO içinde Onaylandı
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: 10000PCS/ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Sertifika: ISO9001,RoHS,CE Özelliği: basit
Çalışma sıcaklığı: HTTP/1.1 404 Not Found Uygulama: Telekom ağ
Türü: 40G QSFP + Logo: Özelleştirilebilir

Hafif 10km 40G QSFP + Alıcı-Verici Henüz Tanımlanmamış XLPPI Elektrik Arabirimi

Ürün Özellikleri

• 41.2Gb / s bit hızlarını destekler

• Dubleks LC prizler

Çalışırken takılabilen QSFP + form faktörü

• Soğutmasız 4x10Gb / s CWDM verici

• Tek Modlu Fiber (SMF) üzerinde 10Km için geçerlidir.

• Dahili dijital teşhis fonksiyonları

• Düşük güç tüketimi, <3.5W

• Beklenmedik XLPPI elektrik arayüzü

• Çalışma kasası sıcaklığı: 0 ° C ila 70 ° C

Uygulamalar

• 40GBASE-LR4 40G Ethernet

• Infiniband QDR ve DDR ara bağlantıları

• İstemci tarafı 40G Telekom bağlantıları

• Diğer optik bağlantılar

Sipariş Bilgileri

Parça Numarası

Açıklama

OLSQxx4XL-CD10

QSFP +, 40Gb / s, CWDM dalga boyu 1270 ~ 1330nm (4x10G) 10Km, 0 ~ 70 ℃ LC

Hakkımızda

Shenzhen OlinkPhotonics Inc, Ltd 2011 yılında kurulan, optik alıcı-verici profesyonel bir üreticisidir. Optik iletişimde müşterinin ihtiyacını karşılamak için optik alıcı-vericilerin tasarımına, geliştirilmesine, üretilmesine ve dağıtılmasına adanmıştır. ve CWDM, DWDM çözümleri, çeşitli protokolleri desteklemek ve Fiber Kanal, Ethernet, SONET / SDH, FTTx, Veri Merkezi vb üzerinde farklı gereksinimlerle karşılamak için. Ve tüm ürün kalitesi güçlü Ar-Ge yeteneğimiz, titiz kalite kontrol prosedürümüz ve zengin üretimimizle desteklenmektedir. deneyim. Bizim modülleri Çin iç pazar ihraç, asya, güneydoğu Asya, avrupa ve Amerikan pazarı vb.

İletişim bilgileri
Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd
Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)