Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünler25Gbe SFP28

IEEE 802.3CC ile Uyumlu Yüksek İletim Marjı 25Gbe SFP28 LAN WDM 40km

SFP modülünün kalitesi çok iyi. Umarım işiniz daha iyi olur.

—— John

Ben sohbet şimdi

IEEE 802.3CC ile Uyumlu Yüksek İletim Marjı 25Gbe SFP28 LAN WDM 40km

Çin IEEE 802.3CC ile Uyumlu Yüksek İletim Marjı 25Gbe SFP28 LAN WDM 40km Tedarikçi
IEEE 802.3CC ile Uyumlu Yüksek İletim Marjı 25Gbe SFP28 LAN WDM 40km Tedarikçi

Büyük resim :  IEEE 802.3CC ile Uyumlu Yüksek İletim Marjı 25Gbe SFP28 LAN WDM 40km

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: OLKOPTO
Sertifika: CE / ISO / RoHS
Model numarası: ODM OEM

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: 10 ad/plastik tepsi, 1 adet/perakende satmak kutu
Teslim süresi: 1-3 iş günü sonra PO içinde Onaylandı
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: 10000PCS/ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Adı: 25Gbe SFP28 Özelliği: Yüksek İletim Marjı
Dalga boyu: 1310nm-850nm-1550nm mesafe: 40 km
veri hızı: 25g Sertifika: ISO9001,RoHS,CE

IEEE 802.3CC ile Uyumlu Yüksek İletim Marjı 25Gbe SFP28 LAN WDM 40km

Açıklama

Tüm SFP alıcı-vericilerimiz, mükemmel fiziksel ve çalışma koşullarına ulaşacaklarından emin olmak için göndermeden önce şirket içinde test edilir.

Ürün Özellikleri

• 24.33Gb / s - 25.78Gb / s bit hızlarını destekler

• IEEE 802.3CC ile uyumlu

• SFP28 çözümü için SFF-8402 ile uyumlu

• SFF-8472 ile Dijital Diyagnostik Monitör Arayüzü

• Çalışırken takılabilir SFP + ayak izi

• EML lazer ve APD Alıcı

• 40Km SMF bağlantısı için geçerlidir

• Yüksek iletim payı

• Düşük güç tüketimi <1.8W

• Tekli 3.3V güç kaynağı

• Çalışma kasası sıcaklığı:

Ticari: 0 ila 70 ° C

Endüstriyel: -40 ila 85 ° C

Uygulamalar

• 25,78 Gb / s tek şeritli

• CPRI 10

• Diğer optik bağlantılar

Sipariş Bilgileri

Parça Numarası

Açıklama

OLLDXX2XL-CD40

SFP28 25Gb / s L-WDM Dalga Boyları, 40Km, 0-70 ° C

OLLDXX2XL-CD40

SFP28 25Gb / s L-WDM Dalga Boyları, 40Km, -40-85 ° C

XX ", dalga boyu 1286.66,1291.10,1295.56,1300.05,1304.58.1309.14

Hakkımızda

Shenzhen OlinkPhotonics Inc, Ltd 2011 yılında kurulan, optik alıcı-verici profesyonel bir üreticisidir. Optik iletişimde müşterinin ihtiyacını karşılamak için optik alıcı-vericilerin tasarımına, geliştirilmesine, üretilmesine ve dağıtılmasına adanmıştır. ve CWDM, DWDM çözümleri, çeşitli protokolleri desteklemek ve Fiber Kanal, Ethernet, SONET / SDH, FTTx, Veri Merkezi vb üzerinde farklı gereksinimlerle karşılamak için. Ve tüm ürün kalitesi güçlü Ar-Ge yeteneğimiz, titiz kalite kontrol prosedürümüz ve zengin üretimimizle desteklenmektedir. deneyim. Bizim modülleri Çin iç pazar ihraç, asya, güneydoğu Asya, avrupa ve Amerikan pazarı vb.

“Önce Kalite, Hizmet Odaklı, Gerçekçi ve Yenilikçi, Sürekli İyileştirme” konseptiyle Olink, siz değerli müşterilerimize en uygun maliyetli ürün ve hizmeti ve bazı özelleştirilmiş ürünleri sunmak için ürün tasarım çözümü geliştirmeye ve optimize etmeye devam ediyor.

Rekabet avantajı

1. Mükemmel kalite

2. piyasada diğerlerinden daha düşük maliyet. (Maliyeti iyi kontrol etmek için kendi yönetim modumuzu kullanıyoruz.)

3. tam uyumlu 100% test.

4. Destek OEM / ODM (Süreç sizinle daha net.)

5. büyük stok, hızlı teslimat (hızlı üretim işbirliği nakliye acentesi)

6. mükemmel düşük güç tüketimi (kendi kalite talebi.)

7. Tamamlanan sertifikalar, UL, RoHS, ISO, CE.

İletişim bilgileri
Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd
Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)