Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünler25Gbe SFP28

Çalışırken Takılabilir 25Gbe SFP28, 25G DWDM SFP28 10km Düşük Güç Tüketimi

SFP modülünün kalitesi çok iyi. Umarım işiniz daha iyi olur.

—— John

Ben sohbet şimdi

Çalışırken Takılabilir 25Gbe SFP28, 25G DWDM SFP28 10km Düşük Güç Tüketimi

Çin Çalışırken Takılabilir 25Gbe SFP28, 25G DWDM SFP28 10km Düşük Güç Tüketimi Tedarikçi
Çalışırken Takılabilir 25Gbe SFP28, 25G DWDM SFP28 10km Düşük Güç Tüketimi Tedarikçi

Büyük resim :  Çalışırken Takılabilir 25Gbe SFP28, 25G DWDM SFP28 10km Düşük Güç Tüketimi

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: OLKOPTO
Sertifika: CE / ISO / RoHS
Model numarası: ODM OEM

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: 10 ad/plastik tepsi, 1 adet/perakende satmak kutu
Teslim süresi: 1-3 iş günü sonra PO içinde Onaylandı
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: 10000PCS/ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Adı: 25Gbe SFP28 Özelliği: Düşük güç tüketimi
Dalga boyu: 1310nm-850nm-1550nm mesafe: 10km
veri hızı: 25Gbe Sertifika: ISO9001,RoHS,CE

Çalışırken Takılabilir 25Gbe SFP28, 25G DWDM SFP28 10km Düşük Güç Tüketimi

Açıklama

SFP alıcı-vericisinin güvenilir tedarikçisiyiz. Çok miktarda SFP alıcı-vericisi üretiyor ve stokluyoruz. Tüm SFPP alıcı-vericilerimiz, mükemmel fiziksel ve çalışma koşullarına ulaşacaklarından emin olmak için göndermeden önce şirket içinde test edilir. SFP alıcı-verici modüllerinin sisteminizde sorunsuz çalışmasını garanti ediyoruz.

Ürün Özellikleri

• 24.33 - 25.78Gb / s bit hızlarını destekler

• SFP28 çözümü için SFF-8402 ile uyumlu

• SFF-8472 ile Dijital Diyagnostik Monitör Arayüzü

• Çalışırken takılabilir SFP + ayak izi

• 1270nm ~ 1330nm CWDM verici, PIN alıcısı

• 10Km SMF bağlantısı için geçerlidir

• Yüksek iletim payı

• Düşük güç tüketimi <1.2W

• Tekli 3.3V güç kaynağı

• Çalışma kasası sıcaklığı:

Ticari: 0 ila 70 .C

Endüstriyel: -40 ila 85 .C

Uygulamalar

• 25,78 Gb / s tek şeritli

• CPRI 10

• Diğer optik bağlantılar

Sipariş Bilgileri

Parça Numarası

Açıklama

OLSCXX2XL-C (l) D 10

SFP28 25Gb / s CWDM 10Km 0-70 ℃

OLSCXX2XL-C (l) D 10

SFP28 25Gb / s CWDM 10Km -40-85 ℃

XX, 27,29,31,33 anlamına gelir: 1270nm, 1290nm, 1310nm, 1330nm

Hakkımızda

Shenzhen OlinkPhotonics Inc, Ltd 2011 yılında kurulan, optik alıcı-verici profesyonel bir üreticisidir. Optik iletişimde müşterinin ihtiyacını karşılamak için optik alıcı-vericilerin tasarımına, geliştirilmesine, üretilmesine ve dağıtılmasına adanmıştır. ve CWDM, DWDM çözümleri, çeşitli protokolleri desteklemek ve Fiber Kanal, Ethernet, SONET / SDH, FTTx, Veri Merkezi vb üzerinde farklı gereksinimlerle karşılamak için. Ve tüm ürün kalitesi güçlü Ar-Ge yeteneğimiz, titiz kalite kontrol prosedürümüz ve zengin üretimimizle desteklenmektedir. deneyim. Bizim modülleri Çin iç pazar ihraç, asya, güneydoğu Asya, avrupa ve Amerikan pazarı vb.

“Önce Kalite, Hizmet Odaklı, Gerçekçi ve Yenilikçi, Sürekli İyileştirme” konseptiyle Olink, siz değerli müşterilerimize en uygun maliyetli ürün ve hizmeti ve bazı özelleştirilmiş ürünleri sunmak için ürün tasarım çözümü geliştirmeye ve optimize etmeye devam ediyor.

Rekabet avantajı

1. Mükemmel kalite

2. piyasada diğerlerinden daha düşük maliyet. (Maliyeti iyi kontrol etmek için kendi yönetim modumuzu kullanıyoruz.)

3. tam uyumlu 100% test.

4. Destek OEM / ODM (Süreç sizinle daha net.)

5. büyük stok, hızlı teslimat (hızlı üretim işbirliği nakliye acentesi)

6. mükemmel düşük güç tüketimi (kendi kalite talebi.)

7. Tamamlanan sertifikalar, UL, RoHS, ISO, CE.

İletişim bilgileri
Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd
Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)