Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünler25Gbe SFP28

Dahili Çift CDR 25G SFP28 ER Lite 1310nm 30km Tekli 3.3V Güç Kaynağı

SFP modülünün kalitesi çok iyi. Umarım işiniz daha iyi olur.

—— John

Ben sohbet şimdi

Dahili Çift CDR 25G SFP28 ER Lite 1310nm 30km Tekli 3.3V Güç Kaynağı

Çin Dahili Çift CDR 25G SFP28 ER Lite 1310nm 30km Tekli 3.3V Güç Kaynağı Tedarikçi
Dahili Çift CDR 25G SFP28 ER Lite 1310nm 30km Tekli 3.3V Güç Kaynağı Tedarikçi

Büyük resim :  Dahili Çift CDR 25G SFP28 ER Lite 1310nm 30km Tekli 3.3V Güç Kaynağı

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: OLKOPTO
Sertifika: CE / ISO / RoHS
Model numarası: ODM OEM

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: 10 ad/plastik tepsi, 1 adet/perakende satmak kutu
Teslim süresi: 1-3 iş günü sonra PO içinde Onaylandı
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: 10000PCS/ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Adı: 25G SFP28 ER Özelliği: Dayanıklı
Dalga boyu: 1310 mesafe: 30km
veri hızı: 25g Sertifika: ISO9001,RoHS,CE

Dahili Çift CDR 25G SFP28 ER Lite 1310nm 30km Tekli 3.3V Güç Kaynağı

Ürün Özellikleri

• CDR takılı modda 24.33Gb / s - 25.78Gb / s bit hızlarını destekler

• CDR bypass edilmiş modda 9,95 Gb / s - 10,31 Gb / s bit hızlarını destekler

• MSA SFP + Spesifikasyonu SFF-8402 ile uyumlu

• Tekli 3.3V Güç Kaynağı

• Dubleks LC Konnektör Arayüzü, Çalışırken Takılabilir

• 1310nm DFB verici, APD-TIA Alıcı

• 30km SMF bağlantısı için geçerlidir

• Dahili çift CDR

• Düşük güç tüketimi <1.2W

• Tekli 3.3V güç kaynağı

• Çalışma kasası sıcaklığı: 0 ila 70 .C

Uygulamalar

• CPRI Seçenek 10

• 25GbE ve 10GbE Optik Bağlantı

• Diğer optik bağlantılar

Sipariş Bilgileri

Parça Numarası

Açıklama

OLSP312XL-CD30

SFP +, 25.78Gb / s'ye kadar, 1310nm, 30km, 0 ~ 70 ℃, Dijital Tanı Monitörü ile

Hakkımızda

Shenzhen OlinkPhotonics Inc, Ltd 2011 yılında kurulan, optik alıcı-verici profesyonel bir üreticisidir. Optik iletişimde müşterinin ihtiyacını karşılamak için optik alıcı-vericilerin tasarımına, geliştirilmesine, üretilmesine ve dağıtılmasına adanmıştır. ve CWDM, DWDM çözümleri, çeşitli protokolleri desteklemek ve Fiber Kanal, Ethernet, SONET / SDH, FTTx, Veri Merkezi vb üzerinde farklı gereksinimlerle karşılamak için. Ve tüm ürün kalitesi güçlü Ar-Ge yeteneğimiz, titiz kalite kontrol prosedürümüz ve zengin üretimimizle desteklenmektedir. deneyim. Bizim modülleri Çin iç pazar ihraç, asya, güneydoğu Asya, avrupa ve Amerikan pazarı vb.

“Önce Kalite, Hizmet Odaklı, Gerçekçi ve Yenilikçi, Sürekli İyileştirme” konseptiyle Olink, siz değerli müşterilerimize en uygun maliyetli ürün ve hizmeti ve bazı özelleştirilmiş ürünleri sunmak için ürün tasarım çözümü geliştirmeye ve optimize etmeye devam ediyor.

Rekabet avantajı

1. Mükemmel kalite

2. piyasada diğerlerinden daha düşük maliyet. (Maliyeti iyi kontrol etmek için kendi yönetim modumuzu kullanıyoruz.)

3. tam uyumlu 100% test.

4. Destek OEM / ODM (Süreç sizinle daha net.)

5. büyük stok, hızlı teslimat (hızlı üretim işbirliği nakliye acentesi)

6. mükemmel düşük güç tüketimi (kendi kalite talebi.)

7. Tamamlanan sertifikalar, UL, RoHS, ISO, CE.

İletişim bilgileri
Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd
Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)