Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünler10G XFP alıcı-verici

Ticari 10G XFP Modülü 1550nm 100km Geniş Çalışma Kasası Sıcaklığı

SFP modülünün kalitesi çok iyi. Umarım işiniz daha iyi olur.

—— John

Ben sohbet şimdi

Ticari 10G XFP Modülü 1550nm 100km Geniş Çalışma Kasası Sıcaklığı

Çin Ticari 10G XFP Modülü 1550nm 100km Geniş Çalışma Kasası Sıcaklığı Tedarikçi
Ticari 10G XFP Modülü 1550nm 100km Geniş Çalışma Kasası Sıcaklığı Tedarikçi

Büyük resim :  Ticari 10G XFP Modülü 1550nm 100km Geniş Çalışma Kasası Sıcaklığı

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: OLKOPTO
Sertifika: CE / ISO / RoHS
Model numarası: ODM OEM

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: 10 ad/plastik tepsi, 1 adet/perakende satmak kutu
Teslim süresi: 1-3 iş günü sonra PO içinde Onaylandı
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: 10000PCS/ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
mesafe: 100km Dalga boyu: 1550nm
Ürün adı: 10G XFP alıcı-verici veri hızı: 10 Gbps
Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 70 C Güç kaynağı: +3.3 V

 

Ticari 10G XFP Modülü 1550nm 100km Geniş Çalışma Kasası Sıcaklığı

 

 

Rekabet avantajı

 

1. Mükemmel kalite

2. Lower cost than others in the market. 2. piyasada diğerlerinden daha düşük maliyet. (We use our own management mod to control cost well.) (Maliyeti iyi kontrol etmek için kendi yönetim modumuzu kullanıyoruz.)

3. tam uyumlu 100% test.

4. Destek OEM / ODM (Süreç sizinle daha açıktır.)

5. büyük stok, hızlı teslimat (hızlı üretim işbirliği nakliye acentesi)

6. mükemmel düşük güç tüketimi (kendi kalite talebi.)

7. Tamamlanan sertifikalar, UL, RoHS, ISO, CE.

 

Ürün Özellikleri

 

9.95 - 11.3Gb / s bit hızlarını destekler

• Çift taraflı LC konektörü

Çalışırken takılabilen XFP kapladığı alan

• Soğutmalı 1550nm EML lazer, APD fotoğraf dedektörü

• 80km SMF bağlantısı için geçerlidir

• Düşük güç tüketimi, <3.5W

• Dijital Diyagnostik Monitör Arayüzü

• XFI Geri Döngü Desteği

• Çalışma kasası sıcaklığı:

Ticari: 0 ila 70 ° C

Endüstriyel: -40 ila 85 ° C

  

Uygulamalar

 

• 10GBASE-ZR / ZW 10G Ethernet

• 80km 10G Fiber Kanal

• SONET OC-192 / SDH STM-64, ITU-T G.959.1

• Diğer optik bağlantı

 

Sipariş Bilgileri

 

Parça Numarası

Açıklama

OLXP551XL-CDH1

XFP, 9.95 ila 11.3Gb / s, 1550nm EML, 100km, 0 ~ 70 ℃, Dijital Diyagnostik Monitör ile

OLXP551XL-IDH1

XFP, 9.95 ila 11.3Gb / s, 1550nm EML, 100km, -40 ~ 85 ℃, Dijital Diyagnostik Monitör ile

 

Hakkımızda

 

Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd established in the year of 2011, is a professional manufacturer of optical transceiver. Shenzhen OlinkPhotonics Inc, Ltd 2011 yılında kurulan, optik alıcı-verici profesyonel bir üreticisidir. We are dedicated in design, develop, production and distribute the optical transceivers to fulfill customer's requirement on optical communication.Olink is able to offer a vast range of optical modules from 155Mbps ~ 100Gbps, including CFP2, QSFP+, XFP, SFP+, SFP, PON and CWDM, DWDM solutions, to support various protocols and meet with different requirement on Fiber Channel, Ethernet, SONET/SDH, FTTx, Data Center etc. And all product quality are backed by our strong R&D ability, rigorous quality control procedure and rich production experience. Optik iletişimde müşterinin ihtiyacını karşılamak için optik alıcı-vericilerin tasarımına, geliştirilmesine, üretilmesine ve dağıtılmasına adanmıştır. ve CWDM, DWDM çözümleri, çeşitli protokolleri desteklemek ve Fiber Kanal, Ethernet, SONET / SDH, FTTx, Veri Merkezi vb. deneyim. Our modules exported to China domestic market, Asia, Southeast Asia, Europe and American market etc. Bizim modülleri Çin iç pazar ihraç, asya, güneydoğu Asya, avrupa ve Amerikan pazarı vb.

 

İletişim bilgileri
Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd
Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)