Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünler10G XFP alıcı-verici

Taşınabilir 10G XFP Alıcı-Verici BIDI 100km 1530-1550nm Uzun Dayanıklılık

SFP modülünün kalitesi çok iyi. Umarım işiniz daha iyi olur.

—— John

Ben sohbet şimdi

Taşınabilir 10G XFP Alıcı-Verici BIDI 100km 1530-1550nm Uzun Dayanıklılık

Çin Taşınabilir 10G XFP Alıcı-Verici BIDI 100km 1530-1550nm Uzun Dayanıklılık Tedarikçi
Taşınabilir 10G XFP Alıcı-Verici BIDI 100km 1530-1550nm Uzun Dayanıklılık Tedarikçi

Büyük resim :  Taşınabilir 10G XFP Alıcı-Verici BIDI 100km 1530-1550nm Uzun Dayanıklılık

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: OLKOPTO
Sertifika: CE / ISO / RoHS
Model numarası: ODM OEM

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: 10 ad/plastik tepsi, 1 adet/perakende satmak kutu
Teslim süresi: 1-3 iş günü sonra PO içinde Onaylandı
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: 10000PCS/ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
mesafe: 100km Dalga boyu: 1530-1550nm
bağlayıcı: LC Ürün adı: 10G XFP alıcı-verici
veri hızı: 40 " Çalışma sıcaklığı: 0 ° C ila 70 ° C

Taşınabilir 10G XFP Alıcı-Verici BIDI 100km 1530-1550nm Uzun Dayanıklılık

Ürün Özellikleri

• Düşük güç tüketimi, <3.5W

• Dijital Diyagnostik Monitör Arayüzü

• IEEE 802.3ae 10GBASE-ZR ile uyumlu optik arayüz

• SFF-8431 uyumlu elektrik arayüzü

• Çalışma kasası sıcaklığı: Ticari: 0 ila 70 ° C

9.95 - 11.3Gb / s bit hızlarını destekler

• Simpleks LC Konnektör

Çalışırken takılabilen XFP kapladığı alan

• Soğutmalı 1530nm EML verici, 1550nm APD alıcısı

• Soğutmalı 1550nm EML verici, 1530nm APD alıcısı

• 100km SMF bağlantısı için geçerlidir

Uygulamalar

• 10GBASE-BX 10.3125Gb / s Ethernet

• 10GBASE-BX 9.953Gb / s Ethernet

• SONET OC-192 ve SDH STM I-64.1

• Diğer optik bağlantı

Sipariş Bilgileri

Parça Numarası

Açıklama

OLXBMO1XL-CDH1

XFP Bidi, 9.95 ila 11.3Gb / s, 1530 / 1550nm, 100km, 0 ~ 70 ℃, Dijital Diyagnostik Monitör ile

OLXBOM1XL-CDH1

XFP Bidi, 9.95 ila 11.3Gb / s, 1550 / 1530nm, 100km, 0 ~ 70 ℃, Dijital Diyagnostik Monitör ile

Notlar: CWDM dalga boyları olduğunda, dalga boyu aralığı> 20nm

Hakkımızda

Shenzhen OlinkPhotonics Inc, Ltd 2011 yılında kurulan, optik alıcı-verici profesyonel bir üreticisidir. Optik iletişimde müşterinin ihtiyacını karşılamak için optik alıcı-vericilerin tasarımına, geliştirilmesine, üretilmesine ve dağıtılmasına adanmıştır. ve CWDM, DWDM çözümleri, çeşitli protokolleri desteklemek ve Fiber Kanal, Ethernet, SONET / SDH, FTTx, Veri Merkezi vb üzerinde farklı gereksinimlerle karşılamak için. Ve tüm ürün kalitesi güçlü Ar-Ge yeteneğimiz, titiz kalite kontrol prosedürümüz ve zengin üretimimizle desteklenmektedir. deneyim. Bizim modülleri Çin iç pazar ihraç, asya, güneydoğu Asya, avrupa ve Amerikan pazarı vb.

Rekabet avantajı

1. Mükemmel kalite

2. piyasada diğerlerinden daha düşük maliyet. (Maliyeti iyi kontrol etmek için kendi yönetim modumuzu kullanıyoruz.)

3. tam uyumlu 100% test.

4. Destek OEM / ODM (Süreç sizinle daha net.)

5. büyük stok, hızlı teslimat (hızlı üretim işbirliği nakliye acentesi)

6. mükemmel düşük güç tüketimi (kendi kalite talebi.)

7. Tamamlanan sertifikalar, UL, RoHS, ISO, CE.

İletişim bilgileri
Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd
Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)