Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünler10G XFP alıcı-verici

20km SMF Bağlantısı İçin Küçük Boy 10 Gigabit XFP BIDI 20km Çok Amaçlı

SFP modülünün kalitesi çok iyi. Umarım işiniz daha iyi olur.

—— John

Ben sohbet şimdi

20km SMF Bağlantısı İçin Küçük Boy 10 Gigabit XFP BIDI 20km Çok Amaçlı

Çin 20km SMF Bağlantısı İçin Küçük Boy 10 Gigabit XFP BIDI 20km Çok Amaçlı Tedarikçi
20km SMF Bağlantısı İçin Küçük Boy 10 Gigabit XFP BIDI 20km Çok Amaçlı Tedarikçi

Büyük resim :  20km SMF Bağlantısı İçin Küçük Boy 10 Gigabit XFP BIDI 20km Çok Amaçlı

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: OLKOPTO
Sertifika: CE / ISO / RoHS
Model numarası: ODM OEM

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: 10 ad/plastik tepsi, 1 adet/perakende satmak kutu
Teslim süresi: 1-3 iş günü sonra PO içinde Onaylandı
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: 10000PCS/ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
İletim mesafesi: 20km Ürün adı: 10G XFP alıcı-verici
bağlayıcı: LC veri hızı: 40 "
Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 70 C Koşul: Yeni

20km SMF Bağlantısı İçin Küçük Boy 10 Gigabit XFP BIDI 20km Çok Amaçlı

Ürün Özellikleri

• 20km SMF bağlantısı için geçerlidir

• Düşük güç tüketimi, <1.8W

• Dijital Diyagnostik Monitör Arayüzü

• XFP MSA paketi

• Çalışma kasası sıcaklığı:

Ticari: 0 ila 70 ° C

Endüstriyel: -40 ila 85 ° C

9.95 - 11.3Gb / s bit hızlarını destekler

• Simpleks LC Konnektör

Çalışırken takılabilen XFP kapladığı alan

• Soğutmasız 1270nm DFB verici, 1330nm PIN fotoğraf dedektörü

• Soğutmasız 1330nm DFB verici, 1270nm PIN fotoğraf dedektörü

Uygulamalar

• 10.3125Gbps'de 10GBASE-LR

• 9.953Gbps'de 10GBASE-LW

• Diğer optik bağlantı

Sipariş Bilgileri

Parça Numarası

Açıklama

OLXB231XL-CD20

XFP Bidi, 9.95 ila 11.3Gb / s, 1270 / 1330nm, 20km, 0 ~ 70 ℃, Dijital Diyagnostik Monitör ile

OLXB321XL-CD20

XFP Bidi, 9.95 ila 11.3Gb / s, 1330 / 1270nm, 20km, 0 ~ 70 ℃, Dijital Diyagnostik Monitör ile

OLXB231XL-ID20

XFP Bidi, 9.95 ila 11.3Gb / s, 1270 / 1330nm, 20km, -40 ~ 85 ℃, Dijital Diyagnostik Monitör ile

OLXB321XL-ID20

XFP Bidi, 9.95 ila 11.3Gb / s, 1330 / 1270nm, 20km, -40 ~ 85 ℃, Dijital Diyagnostik Monitör ile

Hakkımızda

Shenzhen OlinkPhotonics Inc, Ltd 2011 yılında kurulan, optik alıcı-verici profesyonel bir üreticisidir. Optik iletişimde müşterinin ihtiyacını karşılamak için optik alıcı-vericilerin tasarımına, geliştirilmesine, üretilmesine ve dağıtılmasına adanmıştır. ve CWDM, DWDM çözümleri, çeşitli protokolleri desteklemek ve Fiber Kanal, Ethernet, SONET / SDH, FTTx, Veri Merkezi vb üzerinde farklı gereksinimlerle karşılamak için. Ve tüm ürün kalitesi güçlü Ar-Ge yeteneğimiz, titiz kalite kontrol prosedürümüz ve zengin üretimimizle desteklenmektedir. deneyim. Bizim modülleri Çin iç pazar ihraç, asya, güneydoğu Asya, avrupa ve Amerikan pazarı vb.

Rekabet avantajı

1. Mükemmel kalite

2. piyasada diğerlerinden daha düşük maliyet. (Maliyeti iyi kontrol etmek için kendi yönetim modumuzu kullanıyoruz.)

3. tam uyumlu 100% test.

4. Destek OEM / ODM (Süreç sizinle daha net.)

5. büyük stok, hızlı teslimat (hızlı üretim işbirliği nakliye acentesi)

6. mükemmel düşük güç tüketimi (kendi kalite talebi.)

7. Tamamlanan sertifikalar, UL, RoHS, ISO, CE.

İletişim bilgileri
Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd
Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)