Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünler10G XFP alıcı-verici

Çalışırken Takılabilir 10G XFP Alıcı-Verici, DWDM XFP 10G 80km Düşük Güç Tüketimi

SFP modülünün kalitesi çok iyi. Umarım işiniz daha iyi olur.

—— John

Ben sohbet şimdi

Çalışırken Takılabilir 10G XFP Alıcı-Verici, DWDM XFP 10G 80km Düşük Güç Tüketimi

Çin Çalışırken Takılabilir 10G XFP Alıcı-Verici, DWDM XFP 10G 80km Düşük Güç Tüketimi Tedarikçi
Çalışırken Takılabilir 10G XFP Alıcı-Verici, DWDM XFP 10G 80km Düşük Güç Tüketimi Tedarikçi

Büyük resim :  Çalışırken Takılabilir 10G XFP Alıcı-Verici, DWDM XFP 10G 80km Düşük Güç Tüketimi

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: OLKOPTO
Sertifika: CE / ISO / RoHS
Model numarası: ODM OEM

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: 10 ad/plastik tepsi, 1 adet/perakende satmak kutu
Teslim süresi: 1-3 iş günü sonra PO içinde Onaylandı
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: 10000PCS/ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
mesafe: 80 km bağlayıcı: LC
Ürün adı: 10G XFP alıcı-verici veri hızı: 10 Gbps
Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 70 Güç kaynağı: +3.3 V

Çalışırken Takılabilir 10G XFP Alıcı-Verici, DWDM XFP 10G 80km Düşük Güç Tüketimi

Ürün Özellikleri

9.95 - 11.3Gb / s bit hızlarını destekler

• Simpleks LC Konnektör

Çalışırken takılabilen XFP kapladığı alan

• Sıcaklık stabilizeli DWDM EMLtransmitter ve APD alıcı

• 100GHz ITU Izgara, C-Bandı

• 80km SMF bağlantısı için geçerlidir

• Düşük güç tüketimi, <3.5W

• Dijital Diyagnostik Monitör Arayüzü

• Çalışma kasası sıcaklığı:

Ticari: 0 ila 70 ° C

Endüstriyel: -40 ila 85 ° C

Uygulamalar

• DWDM 10G SONET / SDH

• DWDM, IEEE 10GBASE-ZR tabanlı Ethernet

• ITU G.709 / OTN FEC uygulamaları

• Diğer optik bağlantı

Sipariş Bilgileri

Parça Numarası

Açıklama

OLXDXX1XL-CD80

XFP DWDM 9.95 - 11.3Gb / s, C-Markası, 80km, 0 ~ 70 ℃, Dijital Diyagnostik Monitör ile

OLXDxx1XL-ID80

XFP DWDM 9.95 - 11.3Gb / s, C-Markası, 80km, -40 ~ 85 ℃, Dijital Diyagnostik Monitör ile

Notlar: XFP DWDM'nin dalga boyu C-bandı λc Dalga Boyu Kılavuzu'na bakın

Hakkımızda

Shenzhen OlinkPhotonics Inc, Ltd 2011 yılında kurulan, optik alıcı-verici profesyonel bir üreticisidir. Optik iletişimde müşterinin ihtiyacını karşılamak için optik alıcı-vericilerin tasarımına, geliştirilmesine, üretilmesine ve dağıtılmasına adanmıştır. ve CWDM, DWDM çözümleri, çeşitli protokolleri desteklemek ve Fiber Kanal, Ethernet, SONET / SDH, FTTx, Veri Merkezi vb üzerinde farklı gereksinimlerle karşılamak için. Ve tüm ürün kalitesi güçlü Ar-Ge yeteneğimiz, titiz kalite kontrol prosedürümüz ve zengin üretimimizle desteklenmektedir. deneyim. Bizim modülleri Çin iç pazar ihraç, asya, güneydoğu Asya, avrupa ve Amerikan pazarı vb.

Rekabet avantajı

1. Mükemmel kalite

2. piyasada diğerlerinden daha düşük maliyet. (Maliyeti iyi kontrol etmek için kendi yönetim modumuzu kullanıyoruz.)

3. tam uyumlu 100% test.

4. Destek OEM / ODM (Süreç sizinle daha net.)

5. büyük stok, hızlı teslimat (hızlı üretim işbirliği nakliye acentesi)

6. mükemmel düşük güç tüketimi (kendi kalite talebi.)

7. Tamamlanan sertifikalar, UL, RoHS, ISO, CE.

İletişim bilgileri
Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd
Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)