Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünler10 Gigabit SFP +

Ticari 10 Gigabit SFP + 300m 850nm Dijital Teşhis Monitör Arayüzü

SFP modülünün kalitesi çok iyi. Umarım işiniz daha iyi olur.

—— John

Ben sohbet şimdi

Ticari 10 Gigabit SFP + 300m 850nm Dijital Teşhis Monitör Arayüzü

Çin Ticari 10 Gigabit SFP + 300m 850nm Dijital Teşhis Monitör Arayüzü Tedarikçi
Ticari 10 Gigabit SFP + 300m 850nm Dijital Teşhis Monitör Arayüzü Tedarikçi

Büyük resim :  Ticari 10 Gigabit SFP + 300m 850nm Dijital Teşhis Monitör Arayüzü

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: OLKOPTO
Sertifika: CE / ISO / RoHS
Model numarası: ODM OEM

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: 10 ad/plastik tepsi, 1 adet/perakende satmak kutu
Teslim süresi: 1-3 iş günü sonra PO içinde Onaylandı
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: 10000PCS/ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Dalga boyu: 850nm mesafe: 300m
Adı: 10 Gigabit SFP + Özelliği: Dayanıklı
Çalışma sıcaklığı: 0-70 derece Sertifika: ISO9001,RoHS,CE

Ticari 10 Gigabit SFP + 300m 850nm Dijital Teşhis Monitör Arayüzü

 

Açıklama

 

We promise all the advertised optical modules are brand new and absolutely never use old and refurbished materials. Reklamı yapılan tüm optik modüllerin yepyeni olduğuna ve kesinlikle eski ve yenilenmiş malzemeleri kullanmayacağına söz veriyoruz. All the optical modules have been through functional test and aging test. Tüm optik modüller fonksiyonel test ve yaşlanma testinden geçmiştir. We provide warranty for all the optical transceivers from the date of shipment. Sevkıyat tarihinden itibaren tüm optik alıcı-vericiler için garanti veriyoruz.

 

Ürün özelliği

 

• 11,3 Gb / sn'ye kadar bit hızlarını destekler

• Çift taraflı LC konektörü

• Çalışırken takılabilir SFP + ayak izi

• 850nm VCSEL verici, PIN foto-dedektörü

• 50 / 125um MMF'de (2000MHZ.KM) 300m'ye kadar

• Düşük güç tüketimi, <1W

• Dijital Diyagnostik Monitör Arayüzü

• IEEE 802.3ae ile uyumlu optik arayüz

• SFF-8431 uyumlu elektrik arayüzü

• Çalışma kasası sıcaklığı:

Ticari: 0 ~ 70 ° C

Endüstriyel: -40 ila 85 ° C

 

Uygulamalar

 

• 10.3125G'de 10G Baz-SR / SW

• 10G Fiber Kanal

• Diğer optik bağlantılar

 

Sipariş Bilgileri

 

Parça Numarası

Açıklama

OLSP851XL-CDS3

SFP +, 11.3Gb / s'ye kadar, 850nm, 300m, 0 ~ 70 ℃, Dijital Diyagnostik Monitör ile

OLSP851XL-IDS3

SFP +, 11.3Gb / s'ye kadar, 850nm, 300m, -40 ~ 85 ℃, Dijital Diyagnostik Monitör ile

 

Hakkımızda

 

Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd established in the year of 2011, is a professional manufacturer of optical transceiver. Shenzhen OlinkPhotonics Inc, Ltd 2011 yılında kurulan, optik alıcı-verici profesyonel bir üreticisidir. We are dedicated in design, develop, production and distribute the optical transceivers to fulfill customer's requirement on optical communication.Olink is able to offer a vast range of optical modules from 155Mbps ~ 100Gbps, including CFP2, QSFP+, XFP, SFP+, SFP, PON and CWDM, DWDM solutions, to support various protocols and meet with different requirement on Fiber Channel, Ethernet, SONET/SDH, FTTx, Data Center etc. And all product quality are backed by our strong R&D ability, rigorous quality control procedure and rich production experience. Optik iletişimde müşterinin ihtiyacını karşılamak için optik alıcı-vericilerin tasarımına, geliştirilmesine, üretilmesine ve dağıtılmasına adanmıştır. ve CWDM, DWDM çözümleri, çeşitli protokolleri desteklemek ve Fiber Kanal, Ethernet, SONET / SDH, FTTx, Veri Merkezi vb. deneyim. Our modules exported to China domestic market, Asia, Southeast Asia, Europe and American market etc. Bizim modülleri Çin iç pazar ihraç, asya, güneydoğu Asya, avrupa ve Amerikan pazarı vb.

 

Rekabet avantajı

 

1. Mükemmel kalite

2. Lower cost than others in the market. 2. piyasada diğerlerinden daha düşük maliyet. (We use our own management mod to control cost well.) (Maliyeti iyi kontrol etmek için kendi yönetim modumuzu kullanıyoruz.)

3. tam uyumlu 100% test.

4. Destek OEM / ODM (Süreç sizinle daha açıktır.)

5. büyük stok, hızlı teslimat (hızlı üretim işbirliği nakliye acentesi)

6. mükemmel düşük güç tüketimi (kendi kalite talebi.)

7. Tamamlanan sertifikalar, UL, ISO9001, CE, RoHS.

 

 

 
 

İletişim bilgileri
Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd
Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)