Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünler10 Gigabit SFP +

Çalışırken Takılabilir 10G SFP + BIDI 80km 1530nm - 1550nm Düşük Güç Tüketimi

SFP modülünün kalitesi çok iyi. Umarım işiniz daha iyi olur.

—— John

Ben sohbet şimdi

Çalışırken Takılabilir 10G SFP + BIDI 80km 1530nm - 1550nm Düşük Güç Tüketimi

Çin Çalışırken Takılabilir 10G SFP + BIDI 80km 1530nm - 1550nm Düşük Güç Tüketimi Tedarikçi
Çalışırken Takılabilir 10G SFP + BIDI 80km 1530nm - 1550nm Düşük Güç Tüketimi Tedarikçi

Büyük resim :  Çalışırken Takılabilir 10G SFP + BIDI 80km 1530nm - 1550nm Düşük Güç Tüketimi

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: OLKOPTO
Sertifika: CE / ISO / RoHS
Model numarası: ODM OEM

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: 10 ad/plastik tepsi, 1 adet/perakende satmak kutu
Teslim süresi: 1-3 iş günü sonra PO içinde Onaylandı
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: 10000PCS/ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
mesafe: 80 km Dalga boyu: 1530nm - 1550nm
Adı: 10G SFP + BIDI Çalışma sıcaklığı: 0-70 derece
Özelliği: Dayanıklı Sertifika: ISO9001,RoHS,CE

Çalışırken Takılabilir 10G SFP + BIDI 80km 1530nm - 1550nm Düşük Güç Tüketimi

Açıklama

Alıcı-verici, IEEE 802.3ae tarafından tanımlanan 10GBASE-LR / LW gibi çift yönlü optik veri iletişimi için küçük form faktörlü takılabilir modüldür. Çalışırken takılabilme özelliğine izin vermek için SFP + 20 pimli konektör ile birlikte.

Ürün Özellikleri

9.95 - 11.3Gb / s bit hızlarını destekler

• Simpleks LC Konnektör

• Çalışırken takılabilir SFP + ayak izi

• Soğutmalı 1530nm EML verici, 1550nm APD alıcısı

• Soğutmalı 1550nm EML verici, 1530nm APD alıcısı

• 80km SMF bağlantısı için geçerlidir

• Düşük güç tüketimi, <1.5W

• Dijital Diyagnostik Monitör Arayüzü

• IEEE 802.3ae 10GBASE-ZR ile uyumlu optik arayüz

• SFF-8431 uyumlu elektrik arayüzü

• Çalışma kasası sıcaklığı:

Ticari: 0 ila 70 ° C

  

Uygulamalar

• 10.3125Gbps Ethernet

• Diğer optik bağlantı

Sipariş Bilgileri

Parça Numarası

Açıklama

OLSBMO1XL-CD80

SFP + Bidi, 9.95 ila 10.3Gb / s, 1530 / 1550nm, 80km, 0 ~ 70 ℃, DDM ile

OLSBOM1XL-CD80

SFP + Bidi, 9.95 ila 10.3Gb / s, 1550 / 1530nm, 80km, 0 ~ 70 ℃, DDM ile

Notlar: CWDM dalga boyları olduğunda, dalga boyu aralığı> 20nm

Hakkımızda

Shenzhen OlinkPhotonics Inc, Ltd 2011 yılında kurulan, optik alıcı-verici profesyonel bir üreticisidir. Optik iletişimde müşterinin ihtiyacını karşılamak için optik alıcı-vericilerin tasarımına, geliştirilmesine, üretilmesine ve dağıtılmasına adanmıştır. ve CWDM, DWDM çözümleri, çeşitli protokolleri desteklemek ve Fiber Kanal, Ethernet, SONET / SDH, FTTx, Veri Merkezi vb üzerinde farklı gereksinimlerle karşılamak için. Ve tüm ürün kalitesi güçlü Ar-Ge yeteneğimiz, titiz kalite kontrol prosedürümüz ve zengin üretimimizle desteklenmektedir. deneyim. Bizim modülleri Çin iç pazar ihraç, asya, güneydoğu Asya, avrupa ve Amerikan pazarı vb.

Rekabet avantajı

1. Mükemmel kalite

2. piyasada diğerlerinden daha düşük maliyet. (Maliyeti iyi kontrol etmek için kendi yönetim modumuzu kullanıyoruz.)

3. tam uyumlu 100% test.

4. Destek OEM / ODM (Süreç sizinle daha net.)

5. büyük stok, hızlı teslimat (hızlı üretim işbirliği nakliye acentesi)

6. mükemmel düşük güç tüketimi (kendi kalite talebi.)

7. Tamamlanan sertifikalar, UL, ISO9001, CE, RoHS.

İletişim bilgileri
Shenzhen OlinkPhotonics Inc., Ltd
Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)