Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünler

10 Gigabit SFP +

Müşteri yorumları
SFP modülünün kalitesi çok iyi. Umarım işiniz daha iyi olur.

—— John

Ben sohbet şimdi

10 Gigabit SFP +

(10)
Çin IEEE 802.3ae 10GBASE-LR ile uyumlu 20km 10 Gigabit SFP + BIDI Optik Arabirim Fabrika

IEEE 802.3ae 10GBASE-LR ile uyumlu 20km 10 Gigabit SFP + BIDI Optik Arabirim

20km 10 Gigabit SFP + BIDI Optik Arabirim IEEE 802.3ae 10GBASE-LR ile Uyumlu Açıklama SFP alıcı-vericisinin güvenilir tedarikçisiyiz. Çok miktarda SFP alıcı-vericisi üretiyor ve stokluyoruz. Tüm SFPP alıcı... Read More
2020-03-17 14:35:48
Çin Çalışırken Takılabilir 10G SFP + BIDI 80km 1530nm - 1550nm Düşük Güç Tüketimi Fabrika

Çalışırken Takılabilir 10G SFP + BIDI 80km 1530nm - 1550nm Düşük Güç Tüketimi

Çalışırken Takılabilir 10G SFP + BIDI 80km 1530nm - 1550nm Düşük Güç Tüketimi Açıklama Alıcı-verici, IEEE 802.3ae tarafından tanımlanan 10GBASE-LR / LW gibi çift yönlü optik veri iletişimi için küçük form fakt... Read More
2020-03-17 14:35:48
Çin Ticari 10 Gigabit SFP + 300m 850nm Dijital Teşhis Monitör Arayüzü Fabrika

Ticari 10 Gigabit SFP + 300m 850nm Dijital Teşhis Monitör Arayüzü

Ticari 10 Gigabit SFP + 300m 850nm Dijital Teşhis Monitör Arayüzü Açıklama We promise all the advertised optical modules are brand new and absolutely never use old and refurbished materials. Reklamı yapılan tüm ... Read More
2020-03-18 09:46:22
Çin 40km 10G SFP + DWDM Dubleks LC Konnektör Desteği 9,95 - 11,3 Gb / S Bit Oranları Fabrika

40km 10G SFP + DWDM Dubleks LC Konnektör Desteği 9,95 - 11,3 Gb / S Bit Oranları

40km 10G SFP + DWDM Dubleks LC Konnektör Desteği 9,95 - 11,3 Gb / S Bit Oranları Ürün Özellikleri 9.95 - 11.3 Gb / s bit hızlarını destekler • Çift taraflı LC konektörü • Çalışırken takılabilir SFP + ayak izi • ... Read More
2020-03-17 14:35:48
Çin Simpleks LC Konnektör 10 Gigabit SFP +, 10G BIDI SFP + 10km 1310nm-1550nm Fabrika

Simpleks LC Konnektör 10 Gigabit SFP +, 10G BIDI SFP + 10km 1310nm-1550nm

Simpleks LC Konnektör 10 Gigabit SFP +, 10G BIDI SFP + 10km 1310nm-1550nm Sipariş Bilgileri Parça Numarası Açıklama OLSB351XL-CD10 SFP + Bidi, 9.95 ila 11.3Gb / s, 1310 / 1550nm, 10km, 0 ~ 70 ℃, Dijital ... Read More
2020-03-17 14:35:48
Çin 1470-1610nm 40km 10G SFP + CWDM Elektrik Arabirimi SFF-8431 ile Uyumlu Fabrika

1470-1610nm 40km 10G SFP + CWDM Elektrik Arabirimi SFF-8431 ile Uyumlu

1470-1610nm 40km 10G SFP + CWDM Elektrik Arabirimi SFF-8431 ile Uyumlu Ürün Özellikleri • 40km SMF bağlantısı için geçerlidir • Düşük güç tüketimi, Read More
2020-03-17 14:35:48
Çin Endüstriyel 10 Gigabit SFP +, 10G SFP + Alıcı-Verici 20km 1310nm Dalgaboyu Fabrika

Endüstriyel 10 Gigabit SFP +, 10G SFP + Alıcı-Verici 20km 1310nm Dalgaboyu

Endüstriyel 10 Gigabit SFP +, 10G SFP + Alıcı-Verici 20km 1310nm Dalgaboyu Açıklama SFP alıcı-vericilerimiz, mükemmel fiziksel ve çalışma koşullarına ulaşacaklarından emin olmak için göndermeden önce şirket i... Read More
2020-03-17 14:35:48
Çin Kompakt 10 Gigabit Ethernet SFP + BIDI 100km Mesafe 1530nm ~ 1550nm Fabrika

Kompakt 10 Gigabit Ethernet SFP + BIDI 100km Mesafe 1530nm ~ 1550nm

Kompakt 10 Gigabit Ethernet SFP + BIDI 100km Mesafe 1530nm ~ 1550nm Açıklama SFP alıcı-vericilerimiz MSA. ile uyumludur. Hızlı Ethernet, Gigabit Ethernet, SDH / STM ve Fiber Kanal ağ sistemi için uygundurlar. ... Read More
2020-03-17 14:35:48
Çin Çok Amaçlı 10 Gigabit SFP +, BIDI 10G SFP + Modülü 60km 1270nm ~ 1330nm Fabrika

Çok Amaçlı 10 Gigabit SFP +, BIDI 10G SFP + Modülü 60km 1270nm ~ 1330nm

Çok Amaçlı 10 Gigabit SFP +, BIDI 10G SFP + Modülü 60km 1270nm ~ 1330nm Sipariş Bilgileri Parça Numarası Açıklama OLSB231XL-CD60 SFP + Bidi, 9.95 ila 11.3Gb / s, 1270 / 1330nm, 60km, 0 ~ 70 ℃, Dijital ... Read More
2020-03-17 14:35:48
Çin Taşınabilir CWDM 10G SFP + 1470 ~ 1550nm 100km 10GBASE-ZR için 10.3125Gbps'de Fabrika

Taşınabilir CWDM 10G SFP + 1470 ~ 1550nm 100km 10GBASE-ZR için 10.3125Gbps'de

Taşınabilir CWDM 10G SFP + 1470 ~ 1550nm 100km 10GBASE-ZR için 10.3125Gbps'de Uygulamalar • 10.3125Gbps'de 10GBASE-ZR • 10G Ethernet • Diğer optik bağlantılar Ürün Özellikleri 9.95 - 11.3Gb / s bit hızlarını ... Read More
2020-03-17 14:35:48
Page 1 of 1