Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünler

Fiber sfp modülü

Müşteri yorumları
SFP modülünün kalitesi çok iyi. Umarım işiniz daha iyi olur.

—— John

Ben sohbet şimdi

Fiber sfp modülü

(4)
Çin Hafif Fiber SFP Modülü, CWDM SFP Alıcı-Vericileri Geniş Çalışma Kasası Sıcaklığı Fabrika

Hafif Fiber SFP Modülü, CWDM SFP Alıcı-Vericileri Geniş Çalışma Kasası Sıcaklığı

Hafif Fiber SFP Modülü, CWDM SFP Alıcı-Vericileri Geniş Çalışma Kasası Sıcaklığı Ürün Açıklaması Bu ürün, bir mikro-optik bileşen ve yarı iletken malzeme içeren entegre bir alıcı-verici modülüdür ve optik... Read More
2020-03-17 14:35:48
Çin Çalışırken Takılabilir Fiber SFP Modülü, BIDI SFP Alıcı-Verici Düşük Güç Tüketimi Fabrika

Çalışırken Takılabilir Fiber SFP Modülü, BIDI SFP Alıcı-Verici Düşük Güç Tüketimi

Çalışırken Takılabilir Fiber SFP Modülü, BIDI SFP Alıcı-Verici Düşük Güç Tüketimi Açıklama SFP alıcı-vericileri temel olarak telekom ekipmanı ve anahtarlar ve yönlendiriciler gibi veri iletişimini bağlamak için ... Read More
2020-03-17 14:35:48
Çin Optik İletim Sistemleri için Ethernet Fiber SFP Modülü Çift LC Konektörü Fabrika

Optik İletim Sistemleri için Ethernet Fiber SFP Modülü Çift LC Konektörü

Optik İletim Sistemleri için Ethernet Fiber SFP Modülü Çift LC Konektörü Ürün Özellikleri • Daterate 155M ~ 4.25G'yi destekler • Çift LC konnektörü • Takılabilir SFP ayak izi • Dalga boyu: 850nm, 1310nm, 1490nm... Read More
2020-03-17 14:35:48
Çin Çok Amaçlı Fiber SFP Modülü, CSFP Alıcı-Verici Kurşunsuz RoHS Uyumlu Fabrika

Çok Amaçlı Fiber SFP Modülü, CSFP Alıcı-Verici Kurşunsuz RoHS Uyumlu

Çok Amaçlı Fiber SFP Modülü, CSFP Alıcı-Verici Kurşunsuz RoHS Uyumlu Ürün Özellikleri • Bağımsız alıcı-verici ünitesi 1310 / 1490nm: 1310nm FP Lazer diyot vericisi * 2 ve 1490nm InGaAs PIN fotodiyot alıcısı * 2 ... Read More
2020-03-17 14:35:48
Page 1 of 1